SEVENTH GENERATION 0

Seventh Generation

 

Szukasz produktów do sprzątania, w dobrych cenach, a dodatkowo z naturalnym składem? Trafił*ś idealnie! Produkty od marki Seventh Generation są strzałem w 10! 

Szeroka gama produktów umożliwia znalezienie czegoś dla siebie.  Zaczynając od uniwersalnych sprayów do czyszczenia, po tabletki do zmywarki czy płyny do mycia naczyń. Ich produkty charakteryzuje naturalny skład, opakowania z recyklingu. 

 

 

Jak pisze sama marka o sobie…:

‚Naszą misją jest przekształcenie świata w zdrowe, zrównoważone i sprawiedliwe miejsce dla następnych siedmiu pokoleń.

Od 30 lat jesteśmy firmą silnie wierzącą w prawa ludzi i planety. Wierzymy, że wartości firmy są tak samo ważne jak produkty, które wytwarza. Wiemy, że produkty roślinne mogą zapewnić skuteczność, której szukasz, a produkty zaprojektowane z odnawialnych składników roślinnych są zrównoważoną opcją, której szukasz. Wierzymy, że marnotrawstwo jest... marnotrawstwem. To dlatego do projektowania naszych opakowań używamy materiałów pochodzących z recyklingu i dlatego projektujemy nasze opakowania tak, aby mogły zostać poddane recyklingowi. Mamy wiele przekonań, ale największym jest to, że ponosimy odpowiedzialność wobec tego pokolenia i następnych siedmiu. W co wierzysz? Zapraszamy Cię w naszą podróż, by dbać o zdrowie kolejnych siedmiu pokoleń.’

Komentarze do wpisu (0)

Newsletter

Zapisz się na newsletter i zyskaj:

  • Rabaty 5%, 10% a nawet 15%!
  • Informacje o promocjach
  • Informacje o nowościach w naszym sklepie

Podanie adresu e-mail wiąże się z zapisem na newsletter i przesyłaniem informacji handlowych na podany w formularzu e-mail.

Podanie adresu e-mail oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Dowiedz się jak przetwarzamy Twoje dane.
Blog chmura tagów
Blog kategorie
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl